OdporúčameZaložiť web alebo e-shop
 

Vitajte na stránke predajcu bicyklov MB SPORT.

 

Katalógy ponúkaných bicyklov nájdete na stránkach výrobcov. Pre informácie o dostupnosti modelov a ich cene navštívte našu predajňu alebo nás kontaktujte.

 

 

Merida je jedným z najväčších výrobcov bicyklov na svete. Merida ponúka široký sortiment, ktorý pokrýva všetky úrovne cestných, horských, hybridných a dokonca elektrických bicyklov. V cyklistickom svete je Merida považovaná za lídra v technológii. Nie je sa preto čomu čudovať, že majstri sveta a olympijski víťazi jazdia na Meridách.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.merida.sk

 

Súčasné rozpätie 100 modelov siaha od 399 do 9.999 Euro. Nemecký výrobca bicyklov CUBE ponúka cyklistom v jednom veľmi dobrú výkonnosť aj cenu. Dokazuje to aj skutočnosť, že až 95 % bicyklov tejto značky sa predá na náročnom nemeckom trhu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://cube.slovkolex.sk

 

 

KENZEL ponúka široký sortiment horských, cestných a detských bicyklov, vyznačujúcou sa kvalitou otestovaných na cestách, v teréne i cyklististických túrach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.kenzel.sk

 

Holandská značna bicyklov vyrábaná na Slovensku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.vedora.sk

 

LEADER FOX predstavuje českú značku bicyklov, ktorej vznik sa datuje od roku 1996. Zameriava sa na výrobu bicyklov strednej cenovej kategórie. Každý rok ponúka 20 modelov horských, crossových a cestných bicyklov vo veľkom množstve veľkostí a farieb.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.leaderfox.cz

 

Okrem širokého sortimentu bicyklov všetkých druhov ponúkame aj cyklopríslušenstvo - prilby, cyklo chrániče, mazacie a čistiace prostriedky, okuliare, náhradné diely, cyklo oblečenie a iné.

 

Možnosti platby aj cez: